HHunterZ

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Add bug 16 add =28 add

In jos 
AutorMesaj
Deni3D
Membru
Membru

MesajSubiect: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 7:18 am

daca bagi add 16 in cv si dai sw se face 28... puteti rezolva va rog??? ca am 2 arme +9+lkk+skill+add 16 care sau transformat in add 28 si imi scade rata la pana va rog frumos!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sorin_and
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 7:52 am

aceeasi treaba am patit-o si eu :-( , nu cred ca se mai poate face ceva .

si eu am o arma lk skil +10 +16 dar sa trasnsformat +28 , si la aripi lvl 2 lk +9 tot asa din +16 sa facut +28
Sus In jos
Zeya
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 8:05 am

Pe multe server este acest bug , din cate stiu nici serverele mari nu au reusit sa il rezolve, cel mai bine bagati add 16 si rezolvati problema fara a da sw
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://hhmuonline.forumz.ro
Deni3D
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 8:31 am

lol eu nu am vazut acest bug nicaieri pana acum si am jucat peff multe servere...
Sus In jos
Sorin_and
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 8:37 am

Zeya a scris:
Pe multe server este acest bug , din cate stiu nici serverele mari nu au reusit sa il rezolve, cel mai bine bagati add 16 si rezolvati problema fara a da sw
si daca cade srv in timp ce eu le am pe toate la +16 ? :-s
Sus In jos
Zeya
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 9:01 am

Deni3D a scris:
lol eu nu am vazut acest bug nicaieri pana acum si am jucat peff multe servere...

Sa iti zic de ce nu le-ai vazut:

1 - 100% ai jucat pe servere 99999 xp la care nu te-a interesat add
2 - Presupun ca acuma ai aflat si tu cu adevarat ce inseamna add
3 - Singurele servere care nu au acest bug sunt acelea cu fisierele codate de cei de la webzen (adica cumparate)
4 - Daca gasesti tu o solutie de a rezolva aceasta problema eu imi dau demisia din acest staff
5 - PENTRU ORICE BUG DESCOPERIT AI ACEST LINK ( dar presupun ca ti lene sa cauti unde sa postezi si mai bine o dai cu nimereala) -> http://hhmuonline.forumz.ro/t18-lista-buguri-de-rezolvat
Sus In jos
Zeya
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 9:03 am

Sorin_and a scris:
Zeya a scris:
si daca cade srv in timp ce eu le am pe toate la +16 ? :-s

Noi mai mult de atat cam ce crezi ca am putea face? Crezi ca noi nu vrem sa scapam de toate buggurile astea ciudate si care fac jocul mult mai greu , si ne ingreuneaza si noua munca?
Sus In jos
Deni3D
Membru
Membru

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 9:11 am

zeya ma bucur ca esti destept si tragi conluzii ptr infeormatiile tale nu am jucat decat pe srv cu exp mic asa ca nu ma luat pe mine cu prostii din astea ca am facut si am dress DACA ZIC CA ASTA E PRIMU SV CARE ARE BUGU ASTA ASA E !!!!! am jucat si pe global pana si interkasa cu ownerul ei diabolik(praful ala de om) nu are bugul asta lasa-ma draq ma faci si prost sa inteleg nu?
Sus In jos
Zeya
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   Vin Dec 23, 2011 9:38 am

Deni3D a scris:
zeya ma bucur ca esti destept si tragi conluzii ptr infeormatiile tale nu am jucat decat pe srv cu exp mic asa ca nu ma luat pe mine cu prostii din astea ca am facut si am dress DACA ZIC CA ASTA E PRIMU SV CARE ARE BUGU ASTA ASA E !!!!! am jucat si pe global pana si interkasa cu ownerul ei diabolik(praful ala de om) nu are bugul asta lasa-ma draq ma faci si prost sa inteleg nu?

PAI SI DACA AI JUCAT PE GLOBAL, GLOBALU CE PLM II? NU OFICIALUL MU ONLINE ADICA A LU WEBZEN? Ia cauta si mai documenteaza-te despre faza cu bugu asta. Si pentru cunonstinta ta generala rere4fun are aceeasi problema cu add-ul si daca acolo nu sunt coderi buni. Ma las de meseria de jucator de mu.

Topic closed. Orice topic deschis pe seama unui bug si nu este postat unde trebuie se va lasa cu suspend pe forum

PS: Si mai lasa-ma cu interkasha serveru ala de 2 bani ca atata l-ai ridicat in slavi si nu ii nimic interesant de capu lui
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Add bug 16 add =28 add   

Sus In jos

Add bug 16 add =28 add
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
HHunterZ :: Diverse-
Mergi direct la: